1

 

1

 

1

 

1

 

1

 

1

 

1

 

1

 

1

 

1

 

1

 

1

 

Ապահով Համացանց Հայաստան 2012

Լավագույն բաց դասի և տեսահոլովակի մրցույթ

 

Լավագույն տեսահոլովակ  - աշակերտական մրցույթին ներկայացված աշխատանքներ

 

 

             
Աբովյանի Վ.Համբարձումյանի անվան թիվ 10 հիմնական դպրոց, Կարեն Եփրեմյան, Ինեսա Զարգարյան, Միլենա Սարգսյան           Աբովյանի Վ.Համբարձումյանի անվան թիվ 10 հիմնական դպրոց
           
Երևանի թ. 100 դպրոց, Ալվարդ Սարոյան           Երևանի Դ. Վարուժանի անվ. թիվ 89 դպրոց, Սիմոնյան Արամ
             
Վանաձորի թ. 18 միջնակարգ դպրոց, Անտոնյան Լիլիթ, Ստեփանյան Ահարոն, Ստեփանյան Սիրուն, Թաթուլյան Տաթևիկ, Աբրահամյան Հովհաննես           Վանաձորի թիվ 18 միջնակարգ դպրոց, Անտոնյան  Լիլիթ, Եղիազարյան Մերի,Ստեփանյան Սիրուն, Թաթուլյան Տաթևիկ
             
Կապանի թ. 7 հիմնական դպրոց, Գևորգյան Նազելի, Կոստանդյան Հասմիկ, Արզումանյան Շուշաննա, Դանիելյան Արթուր, Բեգլարյան Արեն, Աղաբեկյան Էլզա (9բ դասարան)           Երևանի Գարեգի Նժդեհի անվան թ. 161 հիմնական դպրոց, Սարգսյան Հայկ, Թադևոսյան Սասուն, Գասպարյան Էդուարդ
           
Երևանի Գարեգի Նժդեհի անվան թ. 161 հիմնական դպրոց,
    Կարապետյան Էդիտա, Գևորգյան Գայանե
         
    Երևանի Գարեգի Նժդեհի անվան թ. 161 հիմնական դպրոց, Անի Գասպարյան, Սուսաննա Եսայան, Հերմինե Միլիտոնյան, Ալբինա Միքայելյան
         
Լևոն Շանթի թ. 4 դպրոց, Կնյազյան Կարեն           Լևոն Շանթի թ. 4 դպրոց, Դավիթ Վարդանյան
             
Երևանի Դանիել Վարուժանի անվան թ. 89 դպրոց, Մնացականյան Սվետա, Մուրջիկյան Եսթեր           Երևանի Մովսես–Պողոս Ջանբազյանի անվան թ. 79 հիմնական դպրոց, Վահե Պողոսյան
           
Երևանի Դանիել Վարուժանի անվան թ. 89 դպրոց           Երևանի Դանիել Վարուժանի անվան թ. 89 դպրոց, Անի Սահակյան
           
Երևանի Դանիել Վարուժանի անվան թ. 89 դպրոց           Երևանի Դ. Վարուժանի անվ. թիվ 89 դպրոց, Ներսիսյան Հայկ, Մուրջիկյան Մկրտիչ, Մաղաքյան Հարություն
             
Երևանի Դ. Վարուժանի անվ. թիվ 89 դպրոց, Մնացականյան Սվետա, Մուրջիկյան Եսթեր, Սիրեկանյան Լիլիթ           Երևանի Դ. Վարուժանի անվ. թիվ 89 դպրոց, Սահակյան Անի
         
Երևանի Ղ.Ալիշանի  անվան թ.95  դպրոց, Մարգարյան   Հովհաննես           Երևանի թ.107 միջնակարգ դպրոց, Խաչատրյան Մարինե
             
Կապանի թ. 7 հիմնական դպրոց, Գևորգյան Նազելի, Կոստանդյան Հասմիկ, Արզումանյան Շուշաննա, Դանիելյան Արթուր, Բեգլարյան Արեն, Աղաբեկյան Էլզա (9բ դասարան)           Գավառի Պապին Ղանդիլյանի  անվան թ. 2 միջնակարգ   դպրոց, Նարե Հարությունյան
             
Երևանի թ. 160 հիմանական դպրոց, Աննա Գրիգորյան           Երևանի թ. 160 հիմանական դպրոց, Ռայա Հովհաննիսյան
             
Երևանի թ. 160 հիմանական դպրոց, Մանուկյան Մխիթար           Երևանի թ. 160 հիմանական դպրոց, Տիգրան Նիկոյան
             
Երևանի թ. 160 հիմանական դպրոց, Համլետ Բարսեղյան           Երևանի թ. 160 հիմանական դպրոց, Հրաչյա Սարգսըան
           
Երևանի թ. 160 հիմանական դպրոց, Սվետլանա Հակոբյան          
    Վահան Տերյանի անվան թ. 60 դպրոց, Ավետիսյան Դավիթ
           
Երևանի Գարեգին Նժդեհի անվան թ. 161 հիմնական դպրոց, Սերգեյ և Մուշեղ Ղազարյաններ           Մխիթար Սեբաստացի կրթահամալիր, Գրիգորյան Մոնիկա
           
Հրազդանի Հովսեփ Օրբելու անվան թ. 13 ավագ դպրոց, Արեն Ստեփանյան           Հրազդանի Հովսեփ Օրբելու անվան թ. 13 ավագ դպրոց, Արտակ Երեմյան, Նարեկ Գասպարյան
             
Վանաձորի Րաֆֆու անվան թ.19 դպրոց, Մելինե Նասլյան , Գիսանե Թովմասյան, Սարգիս Թադևոսյան,  Մարիամ Սիմոնյան           Վանաձորի Րաֆֆու անվան թ.19 դպրոց, Դավիթ Վառյան
           
Վանաձորի Րաֆֆու անվան թ.19 դպրոց,Գայանե Պապինյան           Վանաձորի Րաֆֆու անվան թ.19 դպրոց, Մակարյան  Սյուզաննա
             
Վանաձորի Րաֆֆու անվան թ.19 դպրոց, Աստղիկ Նիազյան          
    Վանաձորի թիվ 18 միջնակարգ դպրոց, Ստեփանյան Սիրուն, Աբրահամյան Հովհաննես, Անտոնյան Լիլիթ
             
Երևանի Գարեգի Նժդեհի անվան թ. 161 հիմնական դպրոց,Սարգսյան Հայկ, Թադևոսյան Սասուն, Գասպարյան Էդուարդ, Գևորգյան Անդրանիկ           Երևանի Գարեգի Նժդեհի անվան թ. 161 հիմնական դպրոց, Նաջարյան Սյուզան, 2. Հախվերդյան Աննա
             
Երևանի Գարեգի Նժդեհի անվան թ. 161 հիմնական դպրոց, Գևորգյան Անդրանիկ, Մադոյան Էդգար           Երևանի Գարեգի Նժդեհի անվան թ. 161 հիմնական դպրոց, Նորիկ և Արևհատ Վարդանյաններ
         
Երևանի Գարեգի Նժդեհի անվան թ. 161 հիմնական դպրոց,
    Կարապետյան Էդիտա, Գևորգյան Գայանե
          Երևանի թ. 186 հիմնական դպրոց, Նիկողոսյան Ալբերտ
           
Երևանի Գարեգի Նժդեհի անվան հ. 161 հիմնական դպրոց, Մամիկոն Շահբազյան           Տավուշի մարզի գ. Գետահովիտի միջնակարգ դպրոց, Աղաբեկյան Քրիստինե, Դավթյան Ռազմիկ, Ղազարյան Մարիետա
         

 

Տավուշի մարզի գ. Գետահովիտի միջնակարգ դպրոց, Հովհաննես Վանեսյան           Տավուշի մարզի գ. Գետահովիտի միջնակարգ դպրոց, Զիլաբյան Ալիկ, Մելիքսեթյան Նարեկ, Չապուխյան Նուբար և Ենգիբարյան Սոնա
           
Երևանի Լեոյի անվան թ. 65 ավագ դպրոց, Բաղդասարյան Արշակ, Հարությունյան Սյուզաննա, Ալոյան Ամալյա Ավետիսյան Անուշ           Երևանի Լեոյի անվան հ. 65 ավագ դպրոց, Կիմա Թորոսյան
             
Երևանի Լեոյի անվան հ. 65 ավագ դպրոց,
    Դանիելյան Լիլիթ, Պողոսյան Անդրանիկ
          Երևանի Լեոյի անվան հ. 65 ավագ դպրոց,
    Եղիազարյան Գայանե, Խեչումյան Արարատ
           
Սաֆարյանի անվ. թիվ 164 դպրոց, Աննա  Սարգսյան           Երևանի թ. 107 դպրոց, Մարինե Խաչատրյան
             
Վանաձորի թ. 7 հիմնական դպրոց, Սյուզաննա Սարգսյան, Մարիամ Կլեկչյան           Վանաձորի թ. 7 հիմնական դպրոց, Արգիշտի Փարեմուզյան, Անահիտ Փարեմուզյան
             
Վանաձորի թ. 7 հիմնական դպրոց, Նարեկ Բայրամյան           Վանաձորի թ. 7 հիմնական դպրոց, Մարտիրոսյան Մարիետա, Գրիգորյան Դիանա, Ավագյան Անի, Մարգարյան Աննա
           
Երևանի թ. 160 հիմանական դպրոց, Տոնի Հարությունյան           Երևանի թ. 160 հիմանական դպրոց, Էվելինա Ավետիսյան
           
Վանաձորի Րաֆֆու անվան թ.19 դպրոց  , Մերի Կարապետյան           Երևանի թ. 160 հիմանական դպրոց, Անդրինա Իսրայելյան

 

 

Մեր մասին | Կապ | Տեսասրահ| Մեր մասին ©Media Education Center

Circle.Am: Rating and Statistics for Armenian Web Resources